با ما تماس بگیرید: 09124292744
آدرس: تهران - کیلومتر 7 بزرگراه آیت اله سعیدی | روزهای کاری : شنبه تا پنج شنبه

بهترین خدمات و مشاوره در مورد خرید
و فروش انواع ماشین آلات


سوالات متداول


جهت مشاوره و راهنمایی برای انتخاب محصول با ما تماس بگیرید.

علامت سوال
علامت سوال
علامت سوال
کدام یک از سایزهای اره آلومینیوم بر برای کار من مناسب است؟

اره آلومینیوم بر جهت برش انواع مقاطع آلومینیوم،چوب، یو پی وی سی و ... به کار می رود. برای برش مقاطع مربعی 90*90 میلی متر سایز پیشنهادی دستگاه قطع کن با قابلیت نصب تیغه ی 30 سانتی متر پیشنهاد می شود. برای برش آلومینیوم اختصاصی نرمال و ترمال بر یک دستگاه با قابلیت نصب تیغه ی 35 سانتی متر پیشنهاد می شود. برای برش مقاطع بزرگتر، دستگاه با قابلیت نصب تیغه های 40 و 50 سانتی متر پیشنهاد می شود.اره آب صابونی برای برش چه نوع فلزاتی کاربرد دارد و برای برش چه مقاطعی مناسب است؟

اره آب صابونی یا به عبارتی اره ی سرد بر برای برش مقاطع آهنی و استیل، انواع قوطی ها، لوله و میله گرد، نبشی و ناودانی کاربرد دارد.برای برش مقاطع مربعی 80*80 میلی متر و برش مستطیلی 120*50 میلی متر مناسب می باشد. دقت این دستگاه برای برش فلزات بسیار دقیق، کم خطر، با اصطحکاک پایین و سرعت قابل قبول می باشد.برای کارگاه تولیدی من چه مدل کمپرسوری باید خریداری شود؟

برای کارگاه هایی که فشار باد معمولی برای کارهای رنگ کاری، مغازه های پنچر گیری و آپاراتی کمپرسور با ظرفیت 250 لیتری کافی است. برای کارگاه هایی که دستگاه هایی با سیستم های پنوماتیک دارد کمپرسور 350 لیتری و 500 لیتری پیشنهاد می شود. در مجموعه های بزرگ کمپرسور750 و 1000 لیتری پیشنهاد می شود.مزایا و معایب اره آتشی چیست؟

از مزیت های اره ی آتشی سرعت و قدرت بسیار بالا برای برش فلزات است. و اما بزرگترین ایراد این دستگاه خطراتی است که کاربر را در حین کار تهدید می کند و نیاز به مراقبت بیشری دارد. این دستگاه دقت پایین ترو سرو صدای بیشتری نسبت به اره ی آب صابونی دارد.دستگاه پانچ چه کاربردی دارد؟

دستگاه پانچ جهت تسریع و تسهیل سوراخ کاری ابتدا و انتهای پروفیل با دقت بسیار بالا می باشد.مزایای استفاده از جک های پنوماتیک روی دستگاه آلومینیوم بر چیست؟

نگهداشتن قطعه بدون دخالت دست جهت بالا بردن ایمنی کاربر، جهت بالا بردن دقت برش، زائده ی پلیسه با حداقل ممکن، سرعت بالا، برش یکنواخت بدون دخالت دست و پا.مزایای استفاده از سیستم خنک کاری پنوماتیک دستگاه آلومینیوم بر چیست؟

سیستم خنک کاری و روغن کاری پنوماتیک دستگاه آلومینیوم بر برای پاشیدن مایع روغن آب صابون و یا روغن صنعتی با غلظت پایین به صورت اتوماتیک، هنگام برش تیغه را به صورت یکنواخت خنک کرده و براده های آلومینیوم را از دندانه های تیغ جدا می کند. این فعل باعث ایجاد برش تمیز و راحتی کاربر می شود.